O naszej hodowli

Hodowla Kotów Brytyjskich

Zapraszam do naszego domu, który mieści się u podnóża Góry Ślęża w malowniczej miejscowości Sobótka. Wspólnie z wszystkimi domownikami prowadzimy małą domową hodowlę kotów brytyjskich krótkowłosych.

Nasza historia rozpoczyna się od Grymasa, kocura brytyjskiego krótkowłosego niebieskiego. Wybraliśmy go spośród wielu hodowli. Dla Nas była to miłość od pierwszego wejrzenia. Całą rodziną pokochaliśmy go z całego serca, ale jak tu go nie kochać? Dostojny, miły łagodny pluszowy miś – kot przyjaciel – Tam gdzie my tam i on. Każdego ranka i wieczoru „GRYMI” śpiewa nam „ kocią melodię ” jest naszym najbardziej rozśpiewanym i rozgadanym kotem.

W maju pojawiła się w naszej hodowli Carmen. Śliczna, mądra kotka o pięknie wybarwionych oczach. Akrobatka, nie ma dla niej drzwi nie do przejścia. Chętnie pomaga nam w pracy wylegując się godzinami na biurku, a gdy jest już mocno zmęczona wchodzi do szuflady biurka i nie ma jej pół dnia. Chodząca inteligencja, sympatyczna miła i kochana taka jest nasza Carmen.

Lunka to nasze najmłodsze „dziecię”. Carmen się nią wspaniale zaopiekowała. Są ze sobą bardzo zaprzyjaźnione robią wszystko razem. Mają swoje codzienne rytuały. Dzięki Lunie w naszym domu nie ma żadnych latających owadów. Wyrasta na prawdziwą piękność!

Koty w Naszej Hodowli są bardzo przyjazne i rodzinne, bawią się z dziećmi. Mają do dyspozycji cały dom. Stanowią nieodzowny element Naszej rodziny. Są wybawione, wygłaskane, są po prostu udomowione. W końcu to kotki hodowlane. Są przyzwyczajone do dzieci, małych dzieci, przyzwyczajone do huku, głośnych rozmów i psów. Zadbaliśmy o specjalną strefę zabaw i rekreacji dla naszych nowych milusińskich.

Nasza Hodowla zarejestrowana jest w międzynarodowym rejestrze przydomków hodowlanych World Cat Federation (WCF) i jest członkiem Stowarzyszenia Koty Rasowe przy odrobinie miłości i Hodowlę można również znaleźć na stronie…

Facebook